
Ксенон HID H4 12v 35W 4300К DC комплект H/L дальній/близький HID 4300К DC 12v 35W
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1937677061
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ксенон HID H4 35W 12v 4300К DC комплект H/L (дальний/ближний) проивзодство Китай.
Номер детали HID 4300К DC 35W 12v, предназначена для Грузовые авто, Легковые авто.
Габаритные размеры(ДхШхВ): 210x320x60мм., ориентировочный вес - 1,08800кг.
Примітка: DC - живлення ламп здійснюється постійним струмом, АС - змінним струмом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HID 4300К DC 35W 12v |
| Стан | Новий |
| Тип | Ксенон |
| Виробник | HID |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.08800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Електрообладнання |
| Довжина | 210 мм |
| Марка | Вантажівка |
| Сумісність | Вантажуті авто, легкі авто, |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
