
Ксенон HID H7 12v 35W 4300К DC комплект2 hid+2 блоку HID 4300К DC 12v 35W
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1937677062
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ксенон HID H7 12v 35W 4300К DC комплект(2 hid+2 блоку) проивзодство Китай.
Номер деталі HID 4300К DC 12v 35W, призначена для Вантажні авто, Легкові авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220х320х70мм., орієнтовна вага - 0,98000 кг.
Примітка: DC - живлення ламп здійснюється постійним струмом, АС - змінним струмом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HID 4300К DC 35W 12v |
| Стан | Новий |
| Тип | Ксенон |
| Виробник | HID |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Електрообладнання |
| Довжина | 220 мм |
| Марка | Вантажівка |
| Сумісність | Вантажуті авто, легкі авто, |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
