
Кришка бака палив. ВОЛГА,ГАЗЕЛЬ,УАЗ
230 ₴
- В наявності
- Код: 11830686
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка бака палив. ВОЛГА,ГАЗЕЛЬ,УАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 21-1103010, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x10мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21-1103010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
