
Диск колісний 22,5 х8, 25 ET120 КамАЗ під клини
4 440 ₴
- В наявності
- Код: 0100784231
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск колісний 22,5 х8, 25 ET120 КамАЗ під клини <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-3101012-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 600x600x300мм., орієнтовна вага - 37,00000кг.
Примечание: Колесо бездисковое.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 37 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 600 мм |
| Код запчастини | 5320-3101012-01 |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴
