Фільтр палив. тонкою очист дв.CUMMINS <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі FF42000, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x80мм., орієнтовна вага - 0,27500кг.
Примечание: Дизельный двигатель CUMMINSКамАЗ-4308 с двигателем CUMMINS В5,9-180КамАЗ-6520 с двигателем CUMMINS ISLe+350Высота: 116,26 мм, Диаметр корпуса: 82,30 мм, Резьба: M16 X 1.5-6H INT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FF42000 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

