
Р/К ПНВТ КамАЗ-740.11-240 EURO-I,EURO-II ГТВ великий
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 111829768
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Р/К ПНВТ КамАЗ-740.11-240 EURO-I,EURO-II ГТВ великий <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 337.1111-04, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x30мм., орієнтовна вага - 0,12100кг.
Примечание: 1 Прокладка ТННД 33.1106377 12 Кольцо упл.руч.насоса 33.1106379 13 Кольцо уплотнительное 33.1110949 24 Кольцо упл.плунж.пары (ТНВД 337.5) 33.1111054 85 Кольцо упл.корпуса ТНВД 33.1111058 46 Кольцо упл.секцииТНВД 33.1111069 167 Кольцо упл.наружное 33.1111196 18 Ко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 337.1111-04 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12100 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
