Підігрів під основу з підкачкою <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі PL270/420-200, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x20мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PL270/420-200 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Марка | Камаз |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Камаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

