Вал приводу ПНВТ КАМАЗ <ЄВРО> L=115 в зб. <ДК><ЕВРО> L=115 в сб. <ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 7405,111105, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x210x100мм., орієнтовна вага - 2,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7405.1111 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.41000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

