Насос перекачування палива КаМАЗ
Номер деталі 740-1100000, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x90мм., орієнтовна вага - 0,68900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 740-1100000 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68900 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

