Проставка форсунки КамАЗ-740.10 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 33,1112382, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 15x15x15мм., орієнтовна вага - 0,01900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33.11124 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01900 кг |
| Висота | 15 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

