
Розпилювач-33-12 (заміна 214-60) (вир-во АЗПІ, м. Барнаул)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 111946521
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розпилювач-33-12 (заміна 214-60) (вир-во АЗПІ, м. Барнаул)
Номер деталі А-01-008-00-00-00, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,05700кг.
Примечание: Внедрен в замен 214-60Применяемость: 740.10, 7409.10, 740.13-180Маркировка: А-01-008-00Сечение, мм2: 0.195-0.210Изменена длинна хвостовика иглы и запирающий диаметр распылителя, что позволяет обеспечить необходимое давление начала впрыскивания топлива без дополнительных подрегулировок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | А-01-008-00-00-00 |
| Виробник | КамАЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05700 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
