
Синхронізатор КамАЗ дільника
5 510 ₴
- В наявності
- Код: 0117150256
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синхронізатор КамАЗ дільника <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 152,177016, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x190x90мм., орієнтовна вага - 5,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 152.17702 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.25000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 510 ₴
