Шестерня 50 дільника <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 15,177005, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x140x140мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15.177 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 140 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴

