Р/к КПП КАМАЗ (шкіркартон)
Номер деталі 5320-1700000, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 380x500x10мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-1700000 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

