
Р/к КПП КамАЗ (пароніт) (прокл. материал Trial Isa)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 117893070
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Р/к КПП КамАЗ (пароніт) (прокл. материал Trial Isa) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-1700000, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 390x500x10мм., орієнтовна вага - 0,17800кг.
Примечание: 14.1701042Прокладка крышки подшипника первичного вала114.1701203Прокладка крышки подшипника вторичного вала114.1701075Прокладка стакана подшипника промежуточного вала214.1701021-01Прокладка крышки люка отбора мощности214.1701069Прокладка крышки втулки распорной 114.1702122Прокл.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-1700000 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17800 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
