
Шкворень у комплекті КАМАЗ 6520,ЗІЛ, УРАЛ,ПАЗ (підшипники ПРЕМІУМ ,к-кт на один бік)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 130411819
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкворень у комплекті КАМАЗ 6520,ЗІЛ, УРАЛ,ПАЗ (підшипники ПРЕМІУМ ,к-кт на один бік) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 6520-3000100-01, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x290x60мм., орієнтовна вага - 4,65000кг.
Примечание: 1/09024/21Болт М6х20 кр. Шквор. КАМАЗ 6520 8шт.6520-3001016Втулка шкворня КамАЗ <Евро-2> (бронза) 2шт.6520-3001026Втулка шкворня распорная КамАЗ <Евро-2> (сталь) 1шт.2108-1003284РКольцо уплотн. на шкворень КАМАЗ 6520 2шт.29910С17Подшипник 29910С17 (Волжский стандарт) 1шт.6520-.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6520-3000100-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.65000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
