Шланг ГПК КАМАЗ ЕВРО <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 65115-3408020, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x480x20мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 65115-3408020 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

