Р/к насоса ГУРа ЗІЛ, ПАЗ, ГАЗ (7 найменувань) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-3407200-20, призначена для КамАЗ, МАЗ, ГАЗ грузовой, ЗИЛ, Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x20мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
Примечание: 1Прокладка 5320-3407437-01 2шт.2Кольцо уплотнительное 864217 2шт.3Прокладка крышки бачка 5320-3407413 1шт.4Манжета.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3407200-20 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

