Клапан захисний. подвійний <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 100,351511, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x220x60мм., орієнтовна вага - 0,88500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.35151 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴

