
Шланг підкачування шин L=12 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атм.
1 430 ₴
- В наявності
- Код: 0139946295
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг підкачування шин L=12 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атм.
Номер деталі 5320-3929010, призначена для КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗИЛ, Грузовые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x350x40мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Код запчастини | 5320-3929010 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴
