
Шланг підкачки шин L=18 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атмосфер
2 010 ₴
- В наявності
- Код: 0139946298
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг підкачки шин L=18 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атмосфер
Номер деталі 5320-3929010, призначена для КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗИЛ, Грузовые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x350x40мм., орієнтовна вага - 2,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Код запчастини | 5320-3929010 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.70000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010 ₴
