
Трубка підведення олії до ТНВД ЯМЗ 236,238 (L=335 мм)
240 ₴
- В наявності
- Код: 0211482190
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка підведення олії до ТНВД ЯМЗ 236,238 (L=335 мм) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 236-1111614, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x350x10мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1111614 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
