
Трубка ПНВТ L = 580 новий. зр.
320 ₴
- В наявності
- Код: 0211482207
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубка ПНВТ L = 580 новий. зр. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 236-1104308-Г, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 1x490x1мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1104308-Г |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 1 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 1 мм |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
