
Привід гнучкий МАЗ у зборі L=2158мм
500 ₴
- В наявності
- Код: 0211798852
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привід гнучкий МАЗ у зборі L=2158мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5551-1108580, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x200x30мм., орієнтовна вага - 0,66900кг.
Примечание: Трос газа в сборе МАЗ, МАЗ-5337, МАЗ-53371, МАЗ-5551.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5551-1108580 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос газу |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66900 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
