Привід гнучкий МАЗ у зборі L=2263мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 54329-1108580-01, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x240x30мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Примечание: Трос газа в сборе МАЗ,МАЗ-53363 ,МАЗ-53366,МАЗ-6303, МАЗ-55514.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 54329-1108580-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос газу |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

