Р/к форсунок ЯМЗ-238 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 238.1106-03, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x50мм., орієнтовна вага - 0,17200кг.
Примечание: Шайба колпака312382-П 8Прокладка870638 8Пружина уплотнит.236.1112238-A8Уплотнитель236.1112230-Б8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 238.1106-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17200 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

