Тяга заднього ходу МАЗ (L=260мм) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 6422-1703490-01, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x335x35мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Примечание: При полностью закрученных наконечниках, по центрам пальцев длинна 260мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6422-1703490-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

