Р/к КПП ЯМЗ 236 (прокл. материал Trial Isa) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 236-1700001, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 390x510x10мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Примечание: 236-1704017-А2Прокладка основания масляного насоса1236-1701042-АПрокладка крышки подшипника первичного вала1236-1704056-АПрокладка крышки заборника1200-1701021-АПрокладка крышки люка вала отбора мощн.2236-1702014Прокладка крышки корпуса механизма пп1236-3802069-БПрокладка приво.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1700001 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

