
Шланг гальмівний МАЗ L = 345мм (г-г)
290 ₴
- В наявності
- Код: 0235482192
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний МАЗ L = 345мм (г-г) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5336-3506187-01, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x340x30мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5336-3506187-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
