
Шланг гальмівний МАЗ L = 345мм (г-ш)
300 ₴
- В наявності
- Код: 0235482193
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний МАЗ L = 345мм (г-ш) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 515Б-3506210-01, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x340x30мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 515Б-3506210-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
