
Барабан гальмівний задн. МАЗ 4370
3 640 ₴
- В наявності
- Код: 0235677164
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний задн. МАЗ 4370 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4370-3502070-03, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 365x365x215мм., орієнтовна вага - 24,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4370-3502070-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.50000 кг |
| Висота | 215 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 640 ₴
