
Блок шестерень валу промеж. КПП ГАЗ-53,3307 (під гайку)
4 230 ₴
- В наявності
- Код: 0317801625
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок шестерень валу промеж. КПП ГАЗ-53,3307 (під гайку) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701050-10, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x290x190мм., орієнтовна вага - 9,46000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701050-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.46000 кг |
| Висота | 190 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 190 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴
