
Кришка підшипника перв. валу КПП ГАЗ-53, 3307 (фланець)
500 ₴
- В наявності
- Код: 0317801642
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка підшипника перв. валу КПП ГАЗ-53, 3307 (фланець) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701040, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x120мм., орієнтовна вага - 0,82300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701040 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82300 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
