
Фланець валу вторинного КПП ГАЗ 53 (круглий) 30х35
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 0317801654
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фланець валу вторинного КПП ГАЗ 53 (круглий) 30х35 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 51-1701240-50, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x60мм., орієнтовна вага - 1,17800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51-1701240-50 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 125 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
