
Р/к КПП ГАЗ 3307,53,66,ПАЗ (підшипники вир-во RIDER, 13 найменувань) RIDER
2 480 ₴
- В наявності
- Код: 0317838260
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к КПП ГАЗ 3307,53,66,ПАЗ (підшипники вир-во RIDER, 13 найменувань) RIDER<ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3307-1701000-10, призначена для ГАЗ грузовой, Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x290x60мм., орієнтовна вага - 1,65000кг.
Примечание: Подшипник 42207 1 шт.Подшипник 50307 2 шт.Подшипник.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3307-1701000-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴
