Вал вторинний КПП ГАЗ 3309, Валдай (Д 245) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 33104-1701105, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x520x80мм., орієнтовна вага - 5,57500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33104-1701105 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.57500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

