Вал вторинний КПП ГАЗ 53 у зб. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53-12-1701100, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x345x190мм., орієнтовна вага - 10,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-12-1701100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.28000 кг |
| Висота | 190 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

