Клапан управління ГУР ГАЗ 66 у зборі
Номер деталі 66-01-3430010-04, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ-66.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x100мм., орієнтовна вага - 1,71000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 66-01-3430010-04 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.71000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

