
Шланг гальмівний ГАЗ 53 передній L=380 мм
280 ₴
- В наявності
- Код: 0335846224
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ГАЗ 53 передній L=380 мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53-3506025-01, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x380x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-3506025-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
