
Заклепка 5х15 накладки колодки гальма ГАЗ (1кг – 1075 шт)
820 ₴
- В наявності
- Код: 0335930642
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепка 5х15 накладки колодки гальма ГАЗ (1кг – 1075 шт) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі Г 10300-80, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x180x40мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Г 10300-80 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Група програм | Гальма |
| Марка | ГАЗ вантажною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
