
Р/к циліндра гальмівного робочого заднього 3309 з АБС (3 найменування)
410 ₴
- В наявності
- Код: 0335944419
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к циліндра гальмівного робочого заднього 3309 з АБС (3 найменування)
Номер деталі 3309-3502340-01, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ дизель, ГАЗ-3309.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Примечание: Колпак защитный 3309-35020582штМанжета 3309-35020512штКолпачок перепускного клапана12-35010491шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3309-3502340-01 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
