Муфта сполучна подовжувача КПП ГАЗ-24, 3102 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 24-1701250, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x110x75мм., орієнтовна вага - 0,58600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-1701250 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58600 кг |
| Висота | 75 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 10 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

