
Диск гальмівний передній ГАЗ 3110
920 ₴
- В наявності
- Код: 0435783368
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній ГАЗ 3110 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3110-3501077, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x300x50мм., орієнтовна вага - 5,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3110-3501077 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.70000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 280 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
