
Диск колісний 16Н2х5,5J ГАЗ 3302 (квадратні відп.)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 500620047
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск колісний 16Н2х5,5J ГАЗ 3302 (квадратні відп.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3302-3101015-02, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400x180x400мм., орієнтовна вага - 13,84000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 13.84 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Група програм | Диски средние |
| Довжина | 400 мм |
| Код запчастини | 3302-3101015-02 |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
