
Кришка підшип. перв. валу КПП ГАЗ 3302,31029 (фланець)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 517801679
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кришка підшип. перв. валу КПП ГАЗ 3302,31029 (фланець) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701040, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x120мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701040 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
