Насос паливний ЗІЛ 130 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 130-1106010, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x180x120мм., орієнтовна вага - 1,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130-1106010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.24000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴

