Запобіжний клапан <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 120-3513050, призначена для ЗИЛ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x50x20мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 120-3513050 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

