Диск гальмівний передній ЗІЛ 5301 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5301-3501070, призначена для ЗИЛ-5301 ""Бычок"".
Габаритні розміри(ДхШхВ): 330x340x60мм., орієнтовна вага - 9,64500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5301-3501070 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.64500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 330 мм |
| Марка | ЗІЛ-5301 "Бичок"" |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

