
Кільце синхронізатора блокир. КПП УАЗ-452, 469 ст. обр. (мале, Z = 30)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1217801641
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кільце синхронізатора блокир. КПП УАЗ-452, 469 ст. обр. (мале, Z = 30) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-50-1701164, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x15мм., орієнтовна вага - 0,06200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-50-1701164 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06200 кг |
| Висота | 15 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
