
Важіль перемикання передач КПП УАЗ-452 (прапорець-1шт.)
330 ₴
- В наявності
- Код: 1217801652
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль перемикання передач КПП УАЗ-452 (прапорець-1шт.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3741-1702180, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x110x40мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3741-1702180 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
